Të gjitha kategoritë

Produkte

home>Produkte>Pëlhura rrjetë për mobilje

https://www.ganghangmesh.com/upload/product/1625536866892754.jpg
https://www.ganghangmesh.com/upload/product/1625536866870138.jpg
https://www.ganghangmesh.com/upload/product/1625536866653008.jpg
https://www.ganghangmesh.com/upload/product/1625536867386948.jpg
Pëlhurë rrjetë gjashtëkëndore e rrjetës për mobilje
Pëlhurë rrjetë gjashtëkëndore e rrjetës për mobilje
Pëlhurë rrjetë gjashtëkëndore e rrjetës për mobilje
Pëlhurë rrjetë gjashtëkëndore e rrjetës për mobilje

Pëlhurë rrjetë gjashtëkëndore e rrjetës për mobilje


Parametrat e Përshtatjes të Serisë 014
Gjerësi115-150cm
peshë90-570gsm
materialpoliestër
Ngjyra Customized


Email: sharon@cnganghang.com

Përshkrim
Neni Nr014-4
Gjerësi160cm
peshë95gsm
materialPoliestër 100%
KarakteristikëShtë i përshkueshëm nga ajri. Duket e thjeshtë, e lehtë dhe e pastër.
PërdorimKëpucë, çanta, kapele, jelek, bagazhe, mobilje, çadra, kujdes për foshnjat, brendshme automobilistike, çanta lavanderi, transportues kafshësh


Pse na zgjodhet ne?

PRODHUES DIREKT

Si një prodhues i drejtpërdrejtë i pëlhurave rrjetë, Gang Hang është në gjendje të kontrollojë të gjitha aspektet e prodhimit tonë. Kjo do të thotë kontroll më i mirë i cilësisë, shumë ngjyra të qëndrueshme, ripërdorueshmëri dhe një inventar të madh.

PROFESIONALE, E PERJETUAR, Kenaqni te gjitha kerkesat tuaja

Gang Hang është specializuar në prodhimin e pëlhurave të thurura me rrjetë të prishur për më shumë se 30 vjet. Ne ofrojmë një përzgjedhje të gjerë të tekstileve standarde dhe zgjidhje pëlhure të personalizuara për klientët në të gjithë botën me nevoja specifike ose unike.

ÇMIMET ME SHITJE ME SHUM, NJ ONE Oborr të Pranueshme

Gang Hang siguron çmime jashtëzakonisht konkurruese për pëlhurat e saj, ndërsa u shërben edhe klientëve të të gjitha madhësive. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për të blerë pëlhura për një prodhim ose thjesht duke kërkuar disa oborre, ne trajtojmë porosi të të gjitha madhësive.

Koha e Paketimit & Dorëzimit

 Paketimi:    
 1) 100 metra/rrotull, një qese plastike dhe një qese/rrotull të endur
 2) paketim i personalizuar

 Koha për dorëzim:    
 1) Në magazinë: brenda 2 ditëve
 2) E personalizuar: 7-10 ditë për prodhim, 2-3 ditë për dorëzim

Port:
Shanghai

Ngarkesë

2 DERGIM

Express & Pagesa

3EXPRESS & PAGESA

FAQ

1. Pyetje: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
    A: Ne jemi një prodhues i gjetur në 1993, i specializuar në prodhimin e pëlhurave rrjetë. Pra, ne kemi çmimin konkurrues me shumicë.

2. Pyetje: Ku ndodhet fabrika juaj?
    A: E vendosur në Suzhou City, Provinca Jiangsu, Kinë. Rreth 1.5 orë me makinë nga Shangai. Mirë se vini të na vizitoni!

3. Pyetje: A mund të marr mostra?
    Përgjigje: Po, ne mund t'ju dërgojmë pjesë falas në madhësinë A4. Nëse dëshironi një madhësi më të madhe, ju lutemi na kontaktoni dhe ne do t'ju ofrojmë një çmim më të mirë.

4. Pyetje: Cili është MOQ juaj? (SASIA MINIMALE E RENDIT)
    A: Edhe një metër/ oborr është i pranueshëm nëse ka pëlhura në magazinë. Zakonisht MOQ jonë do të jetë 200 kg për ngjyrë nëse nuk ka pëlhura të përfunduara në magazinë sepse është më kosto-optimale. Sigurisht që ne pranojmë porosi të sasisë më të vogël, por do të kërkojë kosto shtesë siç është kostoja e minibulkut (shtesë e ngjyrosjes) (<100kg).

5. Pyetje: Sa kohë duhet të bëni zhytje ngjyrash?
    Përgjigje: Ju lutemi ofroni numrin e ngjyrave panton ose na dërgoni një mostër, dhe ne do t'ju dërgojmë ulje të laboratorit të ngjyrave në 5 ditë.

6. P: Cila është koha juaj e udhëheqjes?
    Përgjigje: Me greige, do të zgjasë brenda një jave. Pa greige, do të zgjasë brenda dy javësh. Nëse keni nevojë për sasi shumë të madhe, do të na duhen më shumë ditë. Në përgjithësi, ne do t'ju tregojmë kohën specifike të dorëzimit sapo të bëni një porosi.

7. Pyetje: Nëse nuk i di specifikimet e pëlhurës, si mund ta marr ofertën?
    A: Mos u shqetësoni. Ju mund të na dërgoni mostrën, dhe teknikët tanë profesionistë do të analizojnë specifikimet e hollësishme të pëlhurës. Atëherë ne do të bëjmë oferta për ju.
        Edhe nëse nuk e keni mostrën, mund të na jepni më shumë ide për atë që ju nevojitet. Ne do të zgjedhim një artikull të përshtatshëm dhe do të bëjmë oferta për ju.

8. Pyetje: Si e garantoni cilësinë?
    A: 1). Të gjitha materialet do të inspektohen nga IQC (Kontrolli i Cilësisë Incoming) para fillimit të procesit.
        2). IPQC (Kontrolli i Cilësisë së Procesit Input) kryhen me inspektim patrullimi në çdo proces prodhimi.
        3). Pas përfundimit, do të kryhet një QA dhe QC e plotë e produkteve.

HETIM

Kategoritë e nxehta