Të gjitha kategoritë

Profili i kompanisë

home>Rreth nesh>Profili i kompanisë

Profili i kompanisë

        E themeluar në vitin 1993, Zhangjiagang Gang Hang Warp Knitting Co, Ltd mbulon një sipërfaqe prej afro 20000 metrash katrorë. E vendosur në deltën e lumit Yangtze me ekonomi të zhvilluar, Gang Hang posedon vendndodhje të shkëlqyer dhe transport të përshtatshëm, afër qendrës tregtare ndërkombëtare, Shangai (rreth 1.5 orë me makinë).

        Gang Hang mori drejtimin në prezantimin e makinerive të thurjes me triko dhe njësive deformuese të Liba Maschinenfabrik GmbH në Kinë. Aktualisht, Gang Hang ka 18 makina prodhimi, prodhim vjetor prej më shumë se 2000 tonësh dhe qarkullim vjetor prej më shumë se 40 milionë juanë.

        E përkushtuar në zhvillimin e prodhimit të thurjeve të shtrembërimit për më shumë se 20 vjet, Gang Hang ka formuar një grup të sistemit të plotë të prodhimit të arsyeshëm dhe një sistem efektiv shkencor të menaxhimit të kompanisë. Nga blerja e lëndëve të para, gërshetimi dhe ngjyrosja e pëlhurave gri deri te inspektimi dhe thurja e pëlhurave të gatshme, Gang Hang i jep përparësi cilësisë, kontrollon rreptësisht koston dhe ofron çmimin më të mirë për klientët.

        Gang Hang është i certifikuar nga ISO-9001: 2015 dhe GRS.

        Gang Hang prodhon pëlhura rrjetë të më shumë se 100 llojeve të specifikimeve. Me cilësi të lartë dhe çmim të arsyeshëm, produktet tona përdoren gjerësisht në këpucë, kapele, bagazhe, çanta, çanta lavanderie, karrige zyre, karroca për fëmijë, tekstile shtëpiake, pajisje sportive, furnizime mjekësore, furnizime ushtarake, tuba uji qarkullues të automobilave, etj. Përveç kësaj, ne mund të prodhojmë pëlhura rrjetë të çdo ngjyre, gjerësie ose shkalle fortësie, rezistencë ndaj zjarrit, fluoreshencë, anti-UV, anti-bakteriale, veshje plastike, eko-miqësore dhe kështu me radhë sipas kërkesave të klientëve.

        Gang Hang është një furnizues i qëndrueshëm i GoodBaby, ofron gjithashtu tubacione uji qarkullues për automjetet Toyota dhe FAW Group. Prej vitesh, Gang Hang është njohur shumë nga tregu dhe ka fituar besimin e klientëve për shkak të cilësisë së shkëlqyer të produktit.

1

HYRJA NË FABRIKE

2

PUNINË TEKSTILI

3

PUNINË TEKSTILI

4

RUAJTJA GREIGE

5

RUAJTJA E Pëlhurave të përfunduara

6

ZONA E NGARKIMIT

7

ZONA E NGARKIMIT

8

DHOMA SHEMBULL

9

DHOMA SHEMBULL

10

DHOMA SHEMBULL

Kategoritë e nxehta