Të gjitha kategoritë

Kompania News

home>Media>Kompania News

Karakteristikat e pëlhurës rrjetë sanduiç

Koha: 2022-03-25 Goditjet: 18

1. Përshkueshmëria e mirë e ajrit dhe aftësia e moderuar e rregullimit.
Struktura rrjetë tredimensionale e bën atë të njohur si një rrjetë që merr frymë. Krahasuar me pëlhura të tjera të sheshta, pëlhura sanduiç është më e frymëmarrjes dhe e ajrosur, duke lejuar që sipërfaqja të jetë e rehatshme dhe e thatë.

微 信 图片 _20220325171643

2. Funksion elastik unik.
Struktura rrjetë e pëlhurës sanduiç i është nënshtruar vendosjes së temperaturës së lartë në inxhinierinë e prodhimit. Kur i nënshtrohet një force të jashtme, ajo mund të shtrihet në drejtim të forcës dhe kur forca tërheqëse zvogëlohet, rrjeta mund të rikthehet në formën e saj origjinale. Materiali mund të mbajë një zgjatim të caktuar në drejtimet horizontale dhe vertikale pa u zbehur. .

微 信 图片 _20220325171651

3. Rezistent ndaj konsumit.
Pëlhura sanduiç është bërë nga dhjetëra mijëra fije me fibra sintetike që janë të rafinuara nga nafta. E thurur me thurje me thurje, jo vetëm që është e fortë, por mund t'i rezistojë tensionit dhe grisjes me forcë të lartë dhe është e lëmuar dhe e rehatshme.

微 信 图片 _20220325171655

4. Kundër mykut dhe antibakterial.
Materiali është kundër mykut dhe antibakterial, i cili mund të pengojë rritjen e baktereve.

微 信 图片 _20220325171700

5. Lehtë për t'u pastruar dhe tharë.
Pëlhura sanduiç mund të përshtatet për larje me dorë, larje me makinë, pastrim kimik dhe lehtë për t'u pastruar. Struktura e frymëmarrjes me tre shtresa, e lehtë për t'u tharë dhe e ajrosur.

微 信 图片 _20220328092440

6. Pamje shik dhe e bukur.
Pëlhura sanduiç është e ndritshme dhe e butë dhe nuk zbehet. Gjithashtu ka një model rrjetë tredimensionale, i cili jo vetëm mund të ndjekë trendin e modës, por edhe të ruajë një stil të caktuar klasik.

微 信 图片 _20220328092447

Kategoritë e nxehta