Të gjitha kategoritë

Rreth nesh

      E themeluar në vitin 1993, Zhangjiagang Gang Hang Warp Knitting Co, Ltd mbulon një sipërfaqe prej afro 20000 metrash katrorë. E vendosur në deltën e lumit Yangtze me ekonomi të zhvilluar, Gang Hang posedon vendndodhje të shkëlqyer dhe transport të përshtatshëm, afër qendrës tregtare ndërkombëtare, Shangai (rreth 1.5 orë me makinë). Gang Hang mori drejtimin në prezantimin e makinerive të thurjes me triko dhe njësive deformuese të Liba Maschinenfabrik GmbH në Kinë. Aktualisht, Gang Hang ka 18 makina prodhimi, prodhim vjetor prej më shumë se 2000 tonësh dhe qarkullim vjetor prej më shumë se 40 milionë juanë.

Mëso më shumë
Çantë shpine dhe bagazh

Çantë shpine dhe bagazh

Mëso më shumë

Aplikime

      Me cilësi të lartë dhe çmim të arsyeshëm, produktet tona përdoren gjerësisht në këpucë, kapele, bagazhe, çanta, çanta lavanderie, karrige zyre, karroca për fëmijë, tekstile shtëpiake, pajisje sportive, furnizime mjekësore, furnizime ushtarake, tuba uji qarkullues të automobilave, etj.

Lajme

Karakteristikat e pëlhurës rrjetë sanduiç
Karakteristikat e pëlhurës rrjetë sanduiç
2022/03/25

1. Përshkueshmëria e mirë e ajrit dhe aftësia e moderuar e rregullimit. Struktura rrjetë tredimensionale e bën atë të njohur si një rrjetë që do të marrë frymë.

Gang Hang ka marrë pjesë aktive në Panairin Ndërkombëtar të Tregtisë së Kinës për Pëlhura Veshmbathjeje dhe Aksesorë-Edicioni i vjeshtës në tetor 9-11, 2021.
Gang Hang ka marrë pjesë aktive në Panairin Ndërkombëtar të Tregtisë së Kinës për Pëlhura Veshmbathjeje dhe Aksesorë-Edicioni i vjeshtës në tetor 9-11, 2021.
2021/10/14

Gang Hang ka marrë pjesë aktive në Panairin Ndërkombëtar të Tregtisë së Kinës për Pëlhura Veshmbathjeje dhe Aksesorë-Edicioni i vjeshtës në tetor 9-11, 2021.

Kategoritë e nxehta